A láncfűrész eredetileg orvosi eszköz volt, amelyet szüléskor használtak.
Félbevágták a medencét, hogy segítsenek kiemelni a babát.
Az 1800-as években találták fel, és kézi meghajtású volt.

Átlagélet, avagy szívás a lét?!
Szar volt a napod? Le akarsz jönni az életről? Inkább olvass és nevess! :)
A láncfűrész eredetileg orvosi eszköz volt, amelyet szüléskor használtak.
Félbevágták a medencét, hogy segítsenek kiemelni a babát.
Az 1800-as években találták fel, és kézi meghajtású volt.
