Időskori agresszivitás.
Beszéljünk az időskorról. Vagyis csak azon idősekről, akik valahogyan elvesztek már fejben és nem találják a kiutat, vagy csak dühösek a világra. Őszintén bevallom, én is tartok tőle, hogy majdan egy keserű vén legény leszek, de igyekszem mindent megtenni annak érdekében, hogy ez ne következzen be. Nos nem általánosítva, azon idősekről, akik már nem valók…

