Day 2.
Ma voltam boltban.
Elfogyott a Wc papír így vettem inkább kenyeret.
Kicsit karcol a héja de megszokható meg ugye abban van a vitamin.
Átlagélet, avagy szívás a lét?!
Szar volt a napod? Le akarsz jönni az életről? Inkább olvass és nevess! :)