Fészbúk cenzúra.
Egy szinttel „feljebb” szándékoztam lépni a bloggal és szerettem volna egy facebook oldalt beállítani. Csak mert lehet. Aztán kiderült, hogy nem lehet, mert a Blog, nem egyezik a közösségi alapelvekkel. Gondolom nincs benne Román nekrofil szamárpornó, de ezen a hiányosságon még dolgozom, ígérem. A másik ok az, hogy „olyan felhasználó osztotta meg aki gyanús”….

