Corona vírusnapló.
Day 1. Ma levittem a kutyát. Amint kiértünk a lépcsőházból félrenyeltem a nyálamat mikor köszönni akartam a szomszédoknak és majdnem megfulladtam mire nagy köhögések közepette sikerült levegő után kapkodva kinyögni, egy elfojtott „sziasztokot”. A szomszédaim nagyon rendesek mert látták, hogy sietek és gyorsan az utamra is engedtek szétszéledve a lépcsőház szélrózsa minden irányába. Szegény Mari…

