
Egy szinttel „feljebb” szándékoztam lépni a bloggal és szerettem volna egy facebook oldalt beállítani. Csak mert lehet.
Aztán kiderült, hogy nem lehet, mert a Blog, nem egyezik a közösségi alapelvekkel. Gondolom nincs benne Román nekrofil szamárpornó, de ezen a hiányosságon még dolgozom, ígérem.
A másik ok az, hogy „olyan felhasználó osztotta meg aki gyanús”.
Csak szeretném megjegyezni, hogy az „algaritmus” szerint mindenki is gyanús, aki nem akar célzott reklámokat a pofájába, nem csiricsáré épp az adott trendnek megfelelő borítóképpel áll ki az éppen divatosan elnyomott akárkik mellett, vagy mint fent, nem osztogat egy Thai fiókból Whatsapp szexcsoportos linkeket.

